0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
France
-
-
Poland
بازی شروع نشده است
18:30
  China Super League
Guangzhou City
1
2
Shanghai SIPG
Finished
15:00
Wuhan Yangtze River
1
1
Changchun Yatai
Finished
15:00
Cangzhou Mighty Lions FC
0
4
Wuhan Three Towns
Finished
14:30
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
2
0
Guastatoya
Finished
03:30
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
0
1
Kerala Blasters FC
inprogress
17:30
  Honduras Liga Nacional
Motagua
2
1
CD Victoria
Finished
02:00
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
1
0
Wellington Phoenix (W)
Finished
08:30
Adelaide United (W)
1
2
Western United FC (W)
Finished
08:30
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
3
2
Capital Football (W)
Finished
04:00
Southern United FC (W)
2
1
Eastern Suburbs (W)
Finished
02:30
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
1
0
North District FC
Finished
11:00
Wing Yee Ft
1
1
Hoi King
Finished
11:00
Citizen AA
1
2
Central & Western
Finished
11:00
Sha Tin
1
3
Kowloon City
Finished
11:00
Metro Gallery FC
1
2
Wong Tai Sin
Finished
11:30
Kwai Tsing
1
7
South China FC
Finished
11:00
Eastern District
3
6
Happy Valley
Finished
11:00
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
1
0
Chindia Targoviste
inprogress
17:00
FC Farul Constanta
8
0
FC Botosani
Finished
14:45
  China League One
Qingdao Youth Island
2
1
Tianshan Leopard F.C
Finished
09:30
Suzhou Dongwu
0
0
Beijing BG
Finished
09:30
Nanjing Fengfan
1
3
Shanghai Jiading
Finished
09:30
Zibo Cuju
1
2
Jiangxi Liansheng
Finished
09:30
  Zambia Super League
Green Buffaloes
1
0
Buildcon FC
inprogress
16:30
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
0
0
FC Cartagena
inprogress
16:30
Racing Santander
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
18:45
  England Super League Women
Manchester City (W)
3
0
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
17:30
Reading FC (W)
1
0
Tottenham (W)
Finished
16:00
Liverpool (W)
2
0
West Ham United (W)
inprogress
17:30
  Armenia Premier League
FC Shirak
0
0
FC Urartu Banants Yerevan
بازی شروع نشده است
17:30
Alashkert
0
1
FC Ararat Yerevan
Finished
13:30
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
0
0
PFK Turan Tovuz
inprogress
16:30
Kapaz
0
1
FK Sumgayit
Finished
14:00
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
0
5
Eastern Sports Club
Finished
10:30
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
0
2
RB Leipzig (W)
Finished
13:30
FSV Gutersloh (W)
0
2
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
13:30
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
13:30
FFC Frankfurt II (W)
1
1
SG 99 Andernach (W)
inprogress
16:30
1. FC Nurnberg (W)
2
0
FC Ingolstadt 04 (W)
inprogress
16:30
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Besiktas (W)
3
0
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
12:30
Kirecburnu (W)
0
3
Trabzonspor (W)
Finished
12:30
Fatih Vatan Spor (W)
0
4
Fatih Karagumruk (W)
Finished
12:30
Konak Belediyesi (W)
1
3
Galatasaray (W)
Finished
12:30
Adana Idman (W)
0
1
1207 Antalyaspor (W)
Finished
12:30
Dudullu SK (W)
0
4
Alg Spor (W)
Finished
14:30
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
2
1
PFC Levski Sofia
Finished
15:00
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
0
1
Atletico Madrid (W)
Finished
14:30
Sporting de Huelva (W)
2
2
Deportivo Alaves (W)
Finished
14:30
Alhama CF (W)
-
-
Villarreal (W)
بازی شروع نشده است
18:30
  Turkey 2. Lig - Red Group
Utas Usakspor
2
3
Zonguldak Komurspor
Finished
14:30
Fethiyespor
1
0
Kirklarelispor
Finished
13:30
Balikesirspor
1
1
Adiyaman FK
Finished
14:30
Kirsehir Belediye Spor
1
1
Karacabey Belediyespor
Finished
14:30
Pazarspor
1
1
1461 Trabzonspor
Finished
14:30
  Hong Kong 2nd Division
Kowloon Cricket Club
1
2
Sai Kung
Finished
09:00
Kwun Tong
0
3
Mutual FC
Finished
09:00
Kwong Wah
0
2
Wing Go FC
Finished
13:00
Lucky Mile
3
1
Tung Sing
Finished
14:00
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
0
1
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
08:30
Inac Kobe Leonessa (W)
3
0
Elfen Saitama (W)
Finished
07:30
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
1
0
Quepos Cambute
Finished
04:30
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
0
2
Puerto Rico Sol FC
Finished
03:00
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
1
1
Pacos Ferreira
Finished
00:15
  India I-League
Kenkre
1
1
Gokulam FC
Finished
14:30
  Italy Serie B
Genoa
0
0
Cittadella
inprogress
17:30
Bari
0
0
Pisa
inprogress
17:30
FC Sudtirol Bolzano
1
0
Frosinone
inprogress
17:30
Brescia
0
2
Reggina
inprogress
17:30
SPAL 1907 Ferrara
2
3
Modena
Finished
15:00
Ascoli
1
1
Calcio Como
inprogress
17:30
Cosenza
0
0
AC Perugia
inprogress
17:30
  Italy Serie A Women
AC Milan (W)
0
0
AS Roma (W)
inprogress
17:00
Sassuolo (W)
2
2
Parma (W)
Finished
15:00
Como (W)
0
2
Fiorentina (W)
inprogress
17:00
  Italy Serie D, Girone D
Crema 1908
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
17:00
Ravenna Calcio
0
1
AC Forli
inprogress
17:00
Fanfulla Cavenago
0
2
Giana Erminio
inprogress
17:00
Scandicci
2
1
Mezzolara
inprogress
17:00
Correggese
1
0
Salsomaggiore
inprogress
17:00
US Corticella
2
4
Sant'Angelo
inprogress
17:00
Real Forte Querceta
0
0
Lentigione Calcio
inprogress
17:00
Aglianese
0
1
Bagnolese
inprogress
17:00
Sammaurese
1
0
AC Pistoiese
inprogress
17:00
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
0
0
FC Victoria Rosport
inprogress
17:00
FC Swift Hesperange
-
-
Wiltz
بازی شروع نشده است
18:30
CS Fola Esch
0
0
US Hostert
inprogress
17:30
FC Differdange 03
2
0
Niedercorn Progres
inprogress
17:30
Union Titus Petange
0
0
UNA Strassen
inprogress
17:30
US Mondorf-Les-bains
-
-
AS Jeunesse Esch
بازی شروع نشده است
18:30
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
1
0
Episkopi FC
Finished
16:00
Proodeftiki FC
0
2
A.E. Kifisia F.C.
inprogress
16:30
  Kenya Premier League
Bandari FC
0
1
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
15:30
Tusker FC
1
0
AFC Leopards
Finished
15:30
Nairobi City Stars
1
2
FC Talanta
Finished
15:30
  Germany Bundesliga U19
Unterhaching U19
2
1
Eintracht Frankfurt U19
Finished
13:30
Fortuna Dusseldorf U19
0
4
Borussia Monchengladbach U19
Finished
13:30
Hannover 96 U19
4
0
1 FC Union Berlin U19
Finished
13:30
Borussia Dortmund U19
1
0
MSV Duisburg U19
Finished
13:30
FC Koln U19
1
0
Preussen Munster U19
Finished
15:30
FC Augsburg U19
1
1
FSV Mainz 05 U19
Finished
13:30
SV Eintracht Trier U19
0
6
VfB Stuttgart U19
Finished
13:30
Paderborn U19
0
3
FC Schalke 04 U19
Finished
13:30
Hertha Zehlendorf U19
1
2
FC Magdeburg U19
Finished
15:30
TSG Hoffenheim U19
7
0
Astoria Walldorf U19
Finished
15:30
VfL Wolfsburg U19
-
-
Werder Bremen U19
inprogress
15:30
FC St. Pauli U19
3
0
Holstein Kiel U19
inprogress
16:30
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
1
1
Edirnespor
Finished
14:30
Eskisehirspor K
3
4
Kutahyaspor
Finished
14:30
Hacettepe 1945 SK
1
1
Nevsehir Belediyespor
Finished
14:30
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
2
0
Santa Lucia F.C.
Finished
14:00
Pieta Hotspurs FC
1
5
Birkirkara FC
Finished
14:00
Mosta FC
1
0
Zebbug Rangers FC
inprogress
16:30
Valletta FC
0
1
Gudja United
inprogress
16:30
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
3
2
AS Monaco FC U19
Finished
13:30
FC Lorient U19
1
1
Girondins de Bordeaux U19
Finished
13:30
USSA Vertou U19
0
0
Angers U19
inprogress
17:00
SA Merignac U19
0
0
Chamois Niortais FC U19
inprogress
17:00
Le Mans U19
1
1
Avranches U19
inprogress
17:00
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
4
3
Youngmen SC
Finished
09:45
United Bharat
3
0
Delhi United
Finished
12:30
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
1
1
Deportivo Saprissa
Finished
04:30
CS Cartagines
2
1
Sporting San Jose
Finished
02:30
  New Zealand National League Championship
Auckland City
3
2
Wellington Olympic
Finished
04:30
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
1
1
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
14:30
Buyukcekmece Tepecikspor
1
0
Mus Spor
Finished
14:30
Osmaniyespor FK
0
0
Cankaya FK
Finished
14:30
Akhisar Belediye GS
0
1
Kepez Belediye Antalya
Finished
14:30
Arguvan Belediyespor
1
1
Artvin Hopaspor
Finished
14:30
Sapanca Genclikspor
4
1
Bergama Belediyespor
Finished
14:30
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
4
3
Juventud de Pergamino
Finished
02:30
Gutierrez SC
1
0
El Porvenir
Finished
02:30
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
0
1
Ethnikos Achnas FC
Finished
16:00
Omonia 29th May
1
0
Achyronas Onisillos
Finished
16:00
Omonia FC Aradippou
1
4
AE Zakakiou
Finished
16:00
  England League One
Wycombe Wanderers
2
0
Portsmouth
Finished
16:00
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
3
0
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
15:30
SV Meppen (W)
1
0
FC Koln (W)
Finished
15:30
SG Essen (W)
-
-
Werder Bremen (W)
بازی شروع نشده است
18:30
  Germany Oberliga Bremen
Schwachhausen
2
0
Werder Bremen III
Finished
15:30
SV Hemelingen
2
3
FC Oberneuland
Finished
15:30
Leher Bremerhaven
0
1
Union 60 Bremen
Finished
16:00
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
0
1
Paris Saint Germain (W)
Finished
15:30
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
1
0
Akademija Pandev
Finished
15:30
KF Shkupi Skopje
3
1
Bregalnica Stip
Finished
15:30
Pobeda Prilep Junior
0
0
FK Skopje
Finished
15:30
Makedonija GjP
1
3
FK Shkendija 79
Finished
15:30
FK Tikves Kavadarci
0
2
FK Sileks
Finished
15:30
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
2
0
TSV Pansdorf
Finished
16:00
  World Friendly Club Matches
Tenerife
0
4
Brondby I.F.
Finished
15:30
Cambuur Leeuwarden
1
1
Heracles Almelo
Finished
16:00
Hearts Of Midlothian FC
0
1
Union Deportiva Almeria
Finished
14:30
KV Kortrijk
1
0
Excelsior Rotterdam
Finished
14:30
NAC Breda
0
2
KV Mechelen
inprogress
16:30
Adana Demirspor
1
1
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
17:30
Olympiakos Piraeus FC
0
1
Standard Liege
inprogress
17:30
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
4
2
Volos NPS U19
inprogress
16:00
Ionikos U19
1
0
Levadiakos U19
Finished
12:00
  Italy Serie D, Girone A
USD Castellanzese
0
0
Chisola
inprogress
17:00
Fossano Calcio
0
1
Pinerolo
inprogress
17:00
Borgosesia
0
0
Derthona FBC
inprogress
17:00
Vado
0
1
AC Legnano
inprogress
17:00
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
1
0
Asti
inprogress
17:00
Chieri 1955
1
1
GS Castanese
inprogress
17:00
Gozzano
2
0
US Fezzanese
inprogress
17:00
  Germany Oberliga Niedersachsen
Heeslinger SC
3
0
TSV Pattensen
inprogress
16:30
VFL Oldenburg
-
-
Blau-Weiss Papenburg
inprogress
17:30
Hansa Luneburg
0
3
Rotenburger
inprogress
16:30
Arminia Hannover
0
2
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
16:30
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
inprogress
16:30
Spelle-Venhaus
0
1
SV Ahlerstedt/Ottendorf
inprogress
16:30
  Greece Super League 2, Group A
Diagoras Rodos
2
2
PAOK B
inprogress
16:30
Panathinaikos II
0
0
Panserraikos
inprogress
16:30
Larissa FC
2
0
Thesprotos
inprogress
16:30
Veria FC
0
0
Almopos Arideas
inprogress
16:30
  Turkey 1. Lig
Adanaspor FK
2
1
Goztepe AS Izmir
inprogress
16:30
Manisa Futbol Kulubu
0
0
Keciorengucu Ankara
Finished
14:00
  Italy Serie D, Girone B
Varesina
0
0
Usd Casatese
inprogress
17:00
GS Arconatese 1926
0
0
Folgore Caratese
inprogress
17:00
Brusaporto
1
0
Ponte San Pietro
inprogress
17:00
Calvina
0
0
Virtus Bergamo
inprogress
17:00
Ssd Real Calepina FC
1
1
ASD Alcione
inprogress
17:00
ASD Villa D'Alme
1
1
Lumezzane
inprogress
17:00
Sona Calcio
0
0
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
17:00
Citta di Varese
0
1
Caronnese
inprogress
17:00
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
1
0
Villafranca Veronese
inprogress
17:00
Virtus Bolzano
0
1
US Adriese
inprogress
17:00
Legnago Salus
0
0
Cjarlins Muzane
inprogress
17:00
Este
0
0
Luparense
inprogress
17:00
Caldiero Terme
0
1
US Levico Terme
inprogress
17:00
ACD Campodarsego Calcio
1
1
Portogruaro
inprogress
17:00
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
1
0
Portici 1906
inprogress
17:00
Lupa Roma
2
0
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
17:00
SS Cassino
1
0
ASD Sorrento 1945
inprogress
17:00
Real Monterotondo Scalo
0
1
Paganese
inprogress
17:00
Vis Artena
0
0
USD Palmese 1914
inprogress
17:00
  Italy Serie C, Group C
Messina
0
1
AZ Picerno ASD
inprogress
17:00
Gelbison Cilento SSD
0
0
Latina Calcio
inprogress
17:00
ASD Nuova Monterosi
0
0
Viterbese
inprogress
17:00
Catanzaro
2
0
Virtus Francavilla
inprogress
17:00
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
0
0
SS San Giovanni
inprogress
17:30
FC Fiorentino
0
0
SP Tre Fiori
inprogress
17:30
AC Juvenes/Dogana
0
0
SS Pennarossa
inprogress
17:30
  Italy Serie C, Group A
Juventus U23
1
0
Sangiuliano City Nova
Finished
15:00
AC Pro Sesto
0
0
Piacenza Calcio
inprogress
17:00
Padova
1
0
AC Trento
inprogress
17:00
Triestina Calcio
0
0
Feralpisalo
inprogress
17:00
Pro Vercelli
1
0
Pordenone
inprogress
17:00
Albinoleffe
0
0
Virtus Verona
inprogress
17:00
Pro Patria
0
0
Calcio Lecco
inprogress
17:00
Novara
2
0
F.C. Arzignano Valchiampo
inprogress
17:00
Vicenza
1
0
US Pergolettese
inprogress
17:00
AC Renate
0
1
Mantova
inprogress
17:00
  Germany Oberliga NOFV Nord
Charlottenburger FC Hertha 06
1
0
SG Dynamo Schwerin
Finished
15:30
FC Hansa Rostock II
1
1
FSV Optik Rathenow
Finished
15:30
BSV Eintracht Mahlsdorf
3
1
TUS Makkabi
inprogress
16:00
TSG Neustrelitz
1
0
MSV 1919 Neuruppin
Finished
16:00
SC Staaken
1
3
RSV Eintracht 1949
inprogress
16:30
  Italy Serie D, Girone H
Puteolana Internapoli
0
0
Barletta 1922
inprogress
17:00
FC Matera
2
1
Lavello
inprogress
17:00
ASD Gladiator
1
0
ASG Nocerina 1910
inprogress
17:00
ASD Nardo Calcio
0
1
Afragolese 1944
inprogress
17:00
SS Cavese
1
0
Casarano
inprogress
17:00
Molfetta
1
2
Brindisi
inprogress
17:00
FC Francavilla
1
0
FBC Gravina
inprogress
17:00
USD Bitonto Calcio
-
-
Martina Calcio 1947
inprogress
17:00
Citta di Fasano
-
-
Team Altamura
بازی شروع نشده است
18:00
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
1
3
PSV Eindhoven (W)
Finished
14:45
  Turkey 2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
2
0
Somaspor
Finished
14:30
Kasimpasa Erokspor
5
0
Inegolspor
Finished
14:30
Corum Belediyespor
2
1
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
14:00
Amedspor SK
1
2
24 Erzincanspor
Finished
14:30
Ankaraspor
3
1
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
14:30
Eylul Belediye Sivas
0
0
Duzcespor
Finished
14:30
Batman Petrolspor
1
2
Isparta 32 Spor
Finished
14:30
Afjet Afyonspor
2
1
Arnavutkoy
Finished
14:30
  Malta Challenge League
Zejtun Corinthians FC
3
0
Swieqi United FC
Finished
14:30
Sliema Wanderers FC
3
0
Marsaskala
inprogress
16:45
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
2
0
Xelaju Reserves
Finished
00:30
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
3
7
Royal Thimphu College
Finished
12:30
Thimphu City
2
0
BFF Academy U19
Finished
15:30
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
1
3
Apollon Limassol FC (W)
Finished
12:30
Lefkothea Latsion (W)
8
0
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
16:00
Geroskipou (W)
0
4
Omonia Nicosia (W)
Finished
16:00
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
1
1
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
13:15
Concordia Hamburg
1
3
TUS Dassendorf
Finished
15:30
SV Rugenbergen
2
2
Hamburger SV III
inprogress
16:30
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Fuenlabrada Promesas
0
2
CD Galapagar
Finished
13:30
CD Canillas
1
1
Ursaria
Finished
14:00
Real Aranjuez
0
3
Rayo Vallecano B
Finished
14:00
Getafe B
3
1
Las Rozas CF
Finished
14:00
Cuc Villalba
4
3
Paracuellos Antamira
Finished
14:00
CF Trival Valderas Alcorcon
2
1
RSC Internacional FC
Finished
14:00
CF Pozuelo de Alarcon
0
0
RSD Alcala Henares
Finished
14:30
CD Mostoles
0
1
AD Torrejon CF
Finished
14:30
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Navalcarnero
4
0
Cerdanyola del Valles FC
Finished
14:00
Socuellamos
1
2
Atletico Madrid B
Finished
14:30
CD Diocesano
0
1
CD Estepona
Finished
14:30
CD Atletico Paso
0
2
CD Coria
Finished
14:30
U.D. Melilla
1
0
UD Montijo
Finished
14:30
Guadalajara
0
2
AD Union Adarve
Finished
14:30
Cacereno
2
2
Gimnastica Segoviana
Finished
14:30
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
2
0
SD Eibar U19
Finished
14:00
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
5
1
Universitatea Galati (W)
Finished
12:30
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
1
0
Banat Girls FC (W)
Finished
13:30
CSM Alexandria (W)
3
0
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
12:30
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
0
3
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
12:30
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Saguntino
0
0
Ebro
Finished
14:30
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
1
1
UD Alzira
Finished
15:30
SD Formentera
2
0
AE Prat
Finished
13:30
CE Manresa
1
2
CF Badalona
Finished
14:30
SCR Pena Deportiva
0
1
RCD Espanyol B
Finished
14:30
Terrassa CF
1
0
RCD Mallorca B
Finished
14:30
Lleida
2
0
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
14:30
  Portugal Campeonato Nacional Women
Valadares Gaia FC (W)
2
1
Torreense (W)
Finished
14:30
Sporting (W)
2
1
SF Damaiense (W)
inprogress
16:30
Braga (W)
-
-
Famalicao (W)
بازی شروع نشده است
18:30
Clube de Albergaria (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
18:30
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
2
1
Muleno CF
Finished
14:30
Racing Murcia
0
1
CF Lorca Deportiva
Finished
14:30
UCAM Murcia CF B
-
-
Union Molinense CF 2020
بازی شروع نشده است
18:00
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
2
1
Ceuta
Finished
14:30
San Fernando Club Deportivo
1
1
Linares Deportivo
Finished
14:30
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
1
2
Uniao Leiria
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Vilassar de Mar
1
3
CF Montanesa
Finished
14:30
UE Castelldefels
0
0
CF Peralada
Finished
14:30
UE Rapitenca
0
2
Pobla de Mafumet CF
Finished
14:30
UE Sants
1
1
UE Tona
Finished
15:00
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
1
0
Ourense CF
Finished
14:30
Real Aviles CF
3
0
Burgos Promesas
Finished
14:30
Bergantinos CF
1
3
Zamora
Finished
14:30
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
2
2
UE Cornella
Finished
14:30
SD Amorebieta
0
0
CD Atletico Baleares
Finished
14:30
CD Numancia
0
2
Real Union Club de Irun
Finished
14:30
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
3
0
Gumushanespor
Finished
14:30
Elaziz Belediyespor
1
1
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
14:30
Antalya Kestelspor
4
1
Eynesil Belediyespor
Finished
14:30
Ofspor
0
3
Karaman
Finished
14:30
Kahramanmarasspor
0
0
Ergene Velimese Spor
Finished
14:30
Darica Genclerbirligi
0
0
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
14:30
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
0
3
Phrae United
Finished
14:30
Udon Thani FC
0
3
Chiangmai FC
Finished
14:00
Kasetsart
0
0
Rayong FC
Finished
15:00
Suphanburi FC
3
0
Nakhon Si United
Finished
15:30
  Germany Oberliga Hessen
TSV Steinbach II
0
1
FC 1906 Erlensee
inprogress
16:30
RW Walldorf
3
1
TSV Eintracht Stadtallendorf
inprogress
16:30
  Scotland Premier League Women
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
inprogress
16:30
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
0
0
FC Gutersloh 2000
inprogress
16:30
TSV Victoria Clarholz
-
-
SV Schermbeck
inprogress
16:30
SpVgg Vreden 1921
-
-
SF Siegen 1899
inprogress
17:00
TSG Sprockhovel
0
1
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
17:00
Sportfreunde Lotte
0
0
SV Westfalia Rhynern
inprogress
17:00
TuS Ennepetal
1
0
1. FC Gievenbeck
inprogress
17:30
Delbrucker Sc
0
1
SC Preussen Munster II
inprogress
17:30
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
0
0
Pandramaikos
inprogress
16:30
  Tanzania Premier League
Geita Gold FC
2
1
Mtibwa Sugar
inprogress
16:30
  Rwanda National League
Rayon Sports FC
1
0
Bugesera FC
inprogress
16:30
Etincelles FC
1
0
Gorilla FC
inprogress
16:30
Musanze FC
3
1
Rwamagana City
inprogress
16:30
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
1
0
Fasil Kenema
inprogress
16:30
  United Arab Emirates UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
4
0
Al Rams
inprogress
16:05
Dibba Al-Hisn
2
3
Al Jazira
inprogress
16:05
  Netherlands Derde Divisie
Tot Ons Genoegen Berkel
1
1
HV & CV Quick
inprogress
16:30
USV Hercules
0
1
Groene Ster
inprogress
16:30
ADO '20
0
0
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
inprogress
16:30
Baronie
2
1
RKVV DEM Beverwijk
inprogress
16:30
VV Gemert
0
0
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
16:30
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
1
0
Kleve
inprogress
16:30
VfB Homberg
3
2
FC Monheim
inprogress
16:45
Union Nettetal
0
0
Cronenberger SC
inprogress
17:45
VfB 03 Hilden
-
-
Turu Dusseldorf 1880
بازی شروع نشده است
18:00
  Oman Professional League
Bahla Club
1
0
Al Seeb
inprogress
16:10
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
2
3
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
16:00
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
0
0
Vukovar 1991
inprogress
16:00
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
1
2
ASIL FC Lysi
Finished
16:00
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
0
0
Vibonese Calcio
inprogress
17:00
ASD Cittanovese
2
1
Citta di Sant Agata
inprogress
17:00
ASD Trapani Calcio
0
0
ASD San Luca
inprogress
17:00
ASD Sancataldese
1
1
Catania Calcio
inprogress
17:00
FC Lamezia Terme
0
0
Locri 1909
inprogress
17:00
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
0
1
De Treffers
inprogress
17:00
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
0
0
Loughborough Lightning (W)
inprogress
17:30
  France Championnat National U19 Group B
Strasbourg U19
0
1
ESTAC Troyes U19
inprogress
17:00
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
0
0
Paris FC U19
inprogress
17:00
Olympique Lyonnais U19
1
1
AJ Auxerre U19
inprogress
17:00
Metz U19
0
1
Sochaux U19
inprogress
17:00
  Northern Ireland Premiership
Newry City
0
0
Portadown FC
inprogress
17:30
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
-
-
Anadia FC
بازی شروع نشده است
18:30
  Cyprus 1. Division
Anorthosis Famagusta
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
18:30
  Portugal U19 Championship
Gondomar U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
18:30
Porto U19
-
-
Rio Ave U19
بازی شروع نشده است
18:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
AD Machico
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
18:30
Leca FC
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
18:30
Valadares Gaia FC
-
-
SC Salgueiros
بازی شروع نشده است
18:30
FC Alpendorada
-
-
Rebordosa AC
بازی شروع نشده است
18:30
AD Castro Daire
-
-
Maritimo Funchal II
بازی شروع نشده است
18:30
AD Camacha
-
-
Gondomar
بازی شروع نشده است
18:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pedras Salgadas
-
-
Merelinense FC
بازی شروع نشده است
18:30
Brito SC
-
-
Desportivo Moncao
بازی شروع نشده است
18:30
GD Braganca
-
-
Tirsense
بازی شروع نشده است
18:30
SC Maria DA Fonte
-
-
ARS Martinho
بازی شروع نشده است
18:30
Amarante FC
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
18:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
UD Serra
-
-
Sintrense
بازی شروع نشده است
18:30
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Sport Arronches e Benfica
بازی شروع نشده است
18:30
S.U. 1 Dezembro
-
-
Castelo Branco
بازی شروع نشده است
18:30
Sertanense FC
-
-
Coruchense
بازی شروع نشده است
18:30
Marinhense
-
-
Rio Maior SC
بازی شروع نشده است
18:30
Mortagua FC
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
18:30
  England Championship Women
Durham (W)
1
1
Bristol City (W)
Finished
15:30
Coventry United (W)
0
2
Sunderland (W)
inprogress
17:30
London City Lionesses (W)
0
0
Southampton (W)
inprogress
17:30
Lewes FC (W)
0
0
Crystal Palace (W)
inprogress
17:30
Blackburn Rovers (W)
0
0
Birmingham City (W)
inprogress
17:30
Charlton (W)
0
0
Sheffield United FC (W)
inprogress
17:30
  Italy Serie D, Girone E
Virtus Flaminia
1
0
ASD Seravezza Calcio
inprogress
17:00
ASD Sporting Trestina
1
0
Livorno
inprogress
17:00
Pianese
0
0
AC Arezzo
inprogress
17:00
Tau Calcio Altopascio
0
0
Grosseto
inprogress
17:00
US Gavorrano
0
0
Montespaccato
inprogress
17:00
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
0
0
Pontypridd Town (W)
inprogress
17:30
Aberystwyth Town (W)
0
1
The New Saints (W)
inprogress
17:30
Swansea City Ladies AFC (W)
0
0
Cardiff City (W)
inprogress
17:30
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
0
1
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
inprogress
17:00
  Botswana Premier League
Mogoditshane Fighters
0
1
Gaborone United
inprogress
17:00
Botswana Defence Force
0
0
Masitaoka FC
inprogress
17:30
  Germany Oberliga Mittelrhein
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
17:00
Bonner SC
0
0
Eintracht Hohkeppel
inprogress
17:00
Hennef 05
1
0
FC Wegberg-Beeck
inprogress
17:30
FC Hurth
0
0
FC Pesch 1956
inprogress
17:30
SpVg Frechen 20
0
0
Borussia Freialdenhoven
inprogress
17:45
Fortuna Koln II
-
-
BC Viktoria Glesch Paffendorf
بازی شروع نشده است
18:00
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
0
0
Paris Saint-Germain U19
inprogress
17:00
Le Havre AC U19
0
0
SM Caen U19
inprogress
17:00
US Orleans U19
0
1
Valenciennes FC U19
inprogress
17:00
Amiens U19
1
0
Lens U19
inprogress
17:00
  Italy Serie D, Girone F
ASD Montegiorgio
1
0
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
17:00
Asd Pineto Calcio
0
1
Trastevere Calcio ASD
inprogress
17:00
US Tolentino
0
1
Avezzano Calcio s.r.l.
inprogress
17:00
Sambenedettese
1
1
Matese
inprogress
17:00
Calcio Chieti
0
0
ASD Vastese Calcio 1902
inprogress
17:00
Senigallia
0
0
Vastogirardi
inprogress
17:30
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
0
0
Hoogstraten VV
inprogress
17:00
Liege FC
1
0
Francs Borains
inprogress
17:30
Royal Knokke FC
0
0
KVV Thes Sport
inprogress
17:30
  Lebanon Premier League
Salam Zgharta
0
0
Al Safa
Finished
15:45
Shabab Al-Ghazieh
1
0
Tripoli SC
Finished
15:45
Al Ansar Beirut
0
0
Al Ahed
inprogress
17:30
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
4
0
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
15:00
UE Santa Coloma
1
0
Inter Club d'Escaldes
inprogress
17:30
UE Engordany
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
18:30
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
4
0
Weiche Flensburg 08
Finished
15:30
VfV Borussia 06 Hildesheim
0
0
Teutonia Ottensen
Finished
16:30
Eintracht Norderstedt
2
1
SSV Jeddeloh
inprogress
16:30
1. FC Phoenix Luebeck
0
0
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
16:30
KSV Holstein Kiel II
3
0
SV Atlas Delmenhorst
inprogress
16:30
Drochtersen / Assel
0
1
SV Werder Bremen II
inprogress
17:30
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
1
2
CD Robres
Finished
14:00
CDJ Tamarite
2
2
CF Epila
Finished
14:30
Ejea
3
1
CD Binefar
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
3
0
Bollullos CF
Finished
14:30
Sevilla C
1
0
Ayamonte CF
Finished
14:30
CD Gerena
3
0
CD Rota
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
1
0
Villarreal CF C
Finished
14:30
Orihuela
0
1
Levante B
Finished
14:30
Athletic Club Torrellano
-
-
Hercules II
بازی شروع نشده است
18:15
Silla CF
-
-
Atzeneta
بازی شروع نشده است
18:30
CF Elche Ilicitano
0
0
Castellon B
بازی شروع نشده است
18:30
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
1
1
Llanes
Finished
14:30
UC Ceares
1
1
Sporting Gijon B
Finished
14:30
Real Titanico FC
0
3
L`Entregu CF
Finished
14:30
Condal CF
0
3
CD Covadonga
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
0
0
SD Torina
Finished
14:15
CD Cayon
2
2
CD Naval
Finished
14:30
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
0
0
Sanluqueno
Finished
14:00
CD San Roque de Lepe
1
1
Cadiz B
Finished
14:30
Juventud Torremolinos CF
1
2
FC Cartagena II
Finished
14:30
CD Utera
0
4
Sevilla Atletico
Finished
14:30
Velez CF
2
2
Mar Menor
Finished
14:30
Xerez Deportivo FC
0
1
Recreativo de Huelva
Finished
14:30
UCAM Murcia
1
1
CD El Ejido 2012
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
3
0
CD Cantolagua
Finished
14:00
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
2
2
Neoi Ergoteli (W)
Finished
14:00
Aris Thessaloniki (W)
0
0
Kastoria GPO (W)
inprogress
16:30
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
1
1
UC La Estrella
Finished
14:30
Calamonte
1
2
CF Trujillo
Finished
14:30
UD Fuente de Cantos
2
3
Moralo
Finished
14:30
CD Miajadas
2
1
Plasencia
Finished
14:30
CP Montehermoso
2
4
CD Azuaga
Finished
14:30
SP Villafranca
0
0
CD Don Alvaro
Finished
15:00
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
15:00
Jerez CF
1
2
Arroyo
Finished
15:00
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
2
0
Bastia SC U19
Finished
13:30
AS Saint-Etienne U19
5
1
Blagnac FC U19
Finished
14:30
Istres U19
0
0
Olympique de Marseille U19
inprogress
17:00
SC Air Bel U19
1
2
AS Beziers U19
inprogress
17:00
AS Cannes U19
0
0
Ajaccio U19
inprogress
17:30
  Hungary NB III
MTK Budapest II
2
0
Ferencvarosi TC II
Finished
13:30
Puskas Academy II
8
1
Csornai SE
Finished
13:30
Karcagi SE
1
2
Tiszafuredi
Finished
13:30
Mori SE
-
-
Bicskei TC
Finished
15:30
BKV Elore
1
0
Diosgyori VTK II
Finished
15:30
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
Finished
15:30
Putnok VSE
1
2
Senyo Carnifex FC
Finished
15:30
Hajduszoboszlo SE
1
0
Hatvan
Finished
15:30
BVSC Zuglo
5
0
Bekescsabai Elore SE II
Finished
15:30
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
15:30
Zsambeki
0
1
Zalaegerszegi TE II
Finished
15:30
Cegled VSE
1
1
Kecskemeti II
Finished
15:30
Debreceni VSC II
1
1
Fuzesgyarmati SK
Finished
15:30
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
15:30
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
15:30
Veszprem FC
0
0
Balatonfuredi FC
Finished
15:30
  Austria Amateur Cup
Gersthof
1
2
Hellas Kagran
Finished
13:00
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
2
1
Chania FC U19
Finished
13:00
Apollon Pontou FC U19
0
1
Apollon Larissa U19
Finished
13:30
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
0
0
Balikesirspor U19
inprogress
12:30
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
3
0
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
10:30
FC Brahmanbaria (W)
1
1
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
12:30
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
09:00
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CF Talavera de la Reina B
2
3
CD Villacanas
Finished
14:30
CD Toledo
4
1
Atletico Tomelloso
Finished
14:30
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
1
2
Bluebell United
Finished
14:30
Killester Donnycarney FC
4
1
Crumlin United FC
Finished
14:30
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
6
0
CF Juventud Laguna U19
Finished
15:30
  Germany Regionalliga Northeast
Greifswalder FC
1
1
Luckenwalde
Finished
15:30
FC Rot-Weiss Erfurt
2
2
FC Energie Cottbus
Finished
15:30
Lokomotive Leipzig
0
0
Chemnitzer FC
Finished
16:30
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
0
0
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
15:30
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
0
3
KF Ballkani
Finished
15:30
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
6
0
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
15:30
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
2
1
Las Palmas B
Finished
15:30
  Albania First Division
Apolonia Fier
0
1
KF Skenderbeu Korce
Finished
15:30
  Hungary NB II
MTK Budapest
5
2
Gyirmot
Finished
15:30
Szentlorinc SE
1
1
Kazincbarcika BSC
Finished
15:30
Dorogi FC
1
0
Pecsi MFC
Finished
15:30
Budafoki MTE-Ujbuda
1
1
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
15:30
Bekescsaba 1912 Elore SE
0
1
FC Ajka
Finished
15:30
MTE 1904 Mosonmagyarovar
1
1
Soroksar SC
Finished
15:30
Csakvar TK
1
1
Gyori ETO FC
Finished
15:30
Szeged-Csanad Grosics
0
0
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
17:30
Kozarmisleny SE
0
0
BFC Siofok
inprogress
17:30
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
2
0
Club Portugalete
Finished
15:15
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
0
0
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
14:30
  Italy Serie B Women
Apulia Trani (W)
0
2
Ternana (W)
Finished
15:00
Chievo Verona (W)
2
1
Lazio (W)
inprogress
17:00
Tavagnacco (W)
0
2
San Marino Academy (W)
inprogress
17:00
Cittadella (W)
0
0
Brescia Calcio (W)
inprogress
17:00
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
1
1
CD Torreperogil
Finished
14:30
Motril CF
0
0
Atletico Malagueno
Finished
14:30
Marbella FC
2
0
UD Almeria B
Finished
14:30
UD Torre del Mar
2
0
Arenas Armilla CD
Finished
14:30
Maracena
1
0
Torredonjimeno
Finished
15:00
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
1
1
Al-Karkh
Finished
14:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Esperanca de Lagos
0
0
SC Angrense
Finished
14:30
Juventude Evora
-
-
Atletico CP
بازی شروع نشده است
18:30
Oriental Dragon FC
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
18:30
Vasco da Gama Vidigueira
-
-
Olhanense
بازی شروع نشده است
18:30
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
0
3
Pena Balmaiso CF
Finished
14:30
Berceo
3
0
Racing Rioja CF B
Finished
14:30
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
1
2
CE Andratx
Finished
14:30
  Uganda Premier League
Villa SC
1
0
Maroons FC
Finished
14:30
Gadaffi
1
0
Vipers
inprogress
16:30
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
-
-
CD Brea
بازی شروع نشده است
18:45
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید